تجهیزات ساختمانی هرچه نیاز است بدانید تجهیزات ساختمانی هرچه نیاز است بدانید .

تجهیزات ساختمانی هرچه نیاز است بدانید

هرگونه افزایش قیمت سیمان پس از تایید سازمان صمت حمایت می‌شود

هرگونه افزایش قیمت سیمان پس از تایید سازمان صمت حمایت می‌شود
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: هرگونه افزایش قیمت در سیمان پس از تایید سازمان حمایت و ثبت در سامانه خواهد بود و اگر افزایش قیمت بیش از آن چیزی باشد که در سامانه درج شده، خریدار می‌تواند شکایت خود را ثبت کند و ما نیز پاسخ خواهیم داد.

به گزارش قدس آنلاین، رضا شجاعی در خصوص قیمت سیمان، اظهار کرد: آخرین قیمت مورد اجرای ما در مورد سیمان در سامانه ۱۲۴.ir ثبت شده که در این سامانه قیمت انواع سیمان قرار دارد و ملاک ما این است.

وی افزود: اگر قرار شد افزایشی در قیمت سیمان صورت بگیرد، پس از طی مراحل اداری، تایید توسط سازمان حمایت و ثبت در سامانه قانونی است، اکنون در سامانه قیمت انواع سیمان مشخص شده، قیمت پاکتی سیمان سطح سه از ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان بوده و قیمت پاکت سیمان تیپ دو در مشهد حدود ۱۴ هزار و ۲۰۰ تومان در سطح شهر است.

شجاعی بیان کرد: هرگونه افزایش قیمت در سیمان پس از تایید سازمان حمایت و ثبت در سامانه خواهد بود و اگر افزایش قیمت بیش از آن چیزی باشد که در سامانه درج شده، خریدار می‌تواند شکایت خود را ثبت کند و ما نیز پاسخ خواهیم داد. در این صفحه میتوانید از فروشگاه مربوطه لیست قیمت تجهیزات ساختمانی را دریافت نمایید.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت خراسان رضوی با بیان اینکه هنوز صحبتی از افزایش قیمت نیست، عنوان کرد: آخرین قیمت ملاک ما حداکثر قیمت پاکت سیمان یعنی ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان بوده که در حال حاضر قیمت آن در مشهد ۱۴ هزار و ۲۰۰ تومان است.

وی خاطرنشان کرد: متولی این موضوع سازمان حمایت است که در نهایت بررسی قیمت‌ها را انجام می‌دهد، هرگونه تغییر باید به تایید سازمان حمایت برسد و در نهایت در سامانه ۱۲۴ لحاظ شود، وگرنه هر افزایشی غیر از این خلاف قانون بوده و ما با آن برخورد می‌کنیم.

منبع: ایسنا


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۱:۴۹ توسط:فاطمه بابائی موضوع: نظرات (0)

بک لینک چیست؟

بک لینک چیست؟

همه ما در سایت ها به لینک هایی برخورد کرده ایم که ما را به یک سایتی ارجاع میدهند. این لینک ها بک لینک نامیده میشود. معمولا این لینک ها ما را به سایت هایی ارجاع میدهند که یا سایت های مرتبط با سایت میزبان است یا دارای مطالب پرطرفدار میباشد.

بک لینک

در زمان های گذشته سایت ها میتوانستند با افزایش تعداد لینک ها اعتبارسازی نمایند. هزینه کمتری پرداخت میکردند و میتوانستند تعداد بسیار بالایی پروفایل و لینک های اسپم تهیه نمایند. اما در حال حاضر این لینک ها و بک لینک ها در گوگل جایی ندارد و گوگل به آن ها زیاد اهمیت نمی دهد و در واقع به لینک هایی که هویت بالایی دارند بیشتر اهمیت می دهد.

 

بک لینک PBN چیست؟

پی بی ان (PBN)  مخفف عبارت Private Blog Networks  می باشد.

ما برای لینک سازی به سبک  PBN نیاز به یک شبکه ی وبلاگی با هویت بالا داریم.لینک سازی پی بی ان (pbn) به صورت لایه ای میباشد.

بک لینک pbn

 

معمولا وب سایت یا وبلاگ هایی با موضوعات مختلف را برای ایجاد این ساختارها ایجاد کرده و این وبلاگ ها برای اعتبار بخشی به سایت های مورد نظر به کار میبرند. چند بک لینک ایجاد کرده و با این بک لینک ها کاربران را به سایت اصلی لینک میدهیم. با ادامه دادن این مراحل لینک ها به صورت هرمی افزایش می یابند و همین مسئله موجب شده است که به خرید بک لینک PBN شهرت یافته است .

بالا رفتن رتبه سایت

اگر بدون علم کافی شروع به اجرای PBN شوید، سایت شما به سرعت به سمت پنالتی شدن و به حذف از گوگل نزدیک می شود.

بک لینک PBN دارای انواع مختلفی میباشد. گفته میشود بیش از 200 روش برای لینک سازی وجود دارد. اما همه این روش ها ایده آل نیستند و تعداد بسیار کمی از آن دارای تاثیرات مطلوبی میباشند.

شما می توانید از پکیچ های سفارش بک لینک pbn یا سفارش رپورتاژ pbn مجموعه شیک رنک دیدن بفرمایید .

 

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۱:۴۶ توسط:فاطمه بابائی موضوع: نظرات (0)